KLIMATYZACJA

          Od paru lat klimatyzacja jest nieodłącznym elementem naszego życia. Standardem stały się klimatyzowane samochody, galerie handlowe, czy nowoczesne biurowce. W związku z dalszym ocieplaniem się klimatu na świecie coraz więcej osób decyduje się na instalację klimatyzacji w mieszkaniu, domu, czy miejscu pracy. Nasza firma wychodzi więc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferując swoje usługi w zakresie doradztwa, montażu i serwisu klimatyzacji.
          W naszej ofercie znajdziecie Państwo: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory przypodłogowe, klimatyzatory okienne, klimatyzatory przenośne, klimatyzatory stojące.

Katalog i cennik klimatyzatorów Panasonic

Katalog i cennik klimatyzatorów LG

Katalog i cennik klimatyzatorów Hisense

Dlaczego warto zamontować klimatyzację.

Znacznie lepsza jakość powietrza
Dobry sen
Zwalcza alergeny zawarte w powietrzu
Wyższy komfort życia
Komfort termiczny przez cały dzień bez względu na porę roku
Umożliwia dogrzewanie w chłodne dniKLIMATYZACJA W MIESZKANIU

klimatyzacja_w_mieszkaniu_dolny_slask
klimatyzacja_w_pokoju_wroclaw
klimatyzacja_w_mieszkaniu_klimat_w_domu
         W dzisiejszych czasach klimatyzacja nie jest już luksusem, na który zwykły człowiek nie może sobie pozwolić. Standardem są już auta, nowoczesne biurowce, czy sklepy z klimatyzacją. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy coraz gorętszy klimat wiele osób decyduje się na montaż klimatyzacji we własnym mieszkaniu, aby zapewnić sobie optymalną temperaturę i wilgotność powietrza.
Warto też pamiętać o tym, że dzisiejsze klimatyzatory oprócz chłodzenia powietrza mają też inne przydatne funkcje takie, jak ogrzewanie, czyszczenie i jonizacja powietrza.
 
Czynniki, na które powinniśmy zwrócić uwagę wybierając klimatyzator:
– poziom hałasu,
– regulacja temperatury i nadmuchu,
– energooszczędność,
– moc klimatyzatora.
 
         Wybór i montaż klimatyzacji uzależniony jest przede wszystkim od warunków mieszkaniowych, kubatury i własnych potrzeb. Do dyspozycji mamy klimatyzatory przenośne, klimatyzatory typu split i multisplit. Klimatyzatory przenośne- nie wymagają montażu, są łatwe do przemieszczenia, mają niską cenę i mały rozmiar. Do ich instalacji nie jest potrzebna zgoda administratora budynku, czy spółdzielni. Wadą może być ich głośniejsza praca. Klimatyzatory typu split- najpopularniejsze urządzenia wybierane do niewielkich mieszkań. Służą do schładzania jednego pomieszczenia. Składają się z dwóch części: wewnętrznej i zewnętrznej. Ich montaż może wymagać zgody spółdzielni lub administratora budynku. Klimatyzatory typu multisplit- zbudowane są podobnie jak urządzenia typu split z tą różnicą, że mamy jedno urządzenie zewnętrzne, do którego możemy podłączyć kilka wewnętrznych. Wybierane są najczęściej do klimatyzacji domowej lub biurowej. Podobnie jak w przypadku klimatyzatorów typu split ich montaż również może wymagać zgody spółdzielni lub administratora budynku.KLIMATYZACJA W DOMU

klimatyzacja_wdomu_dolny_slask
klimatyzacja_w_domu_wroclaw
klimatyzacja_w domu_klimat_w_domu
          Fale letnich upałów sprawiają, że coraz częściej myślimy o montażu klimatyzacji we własnym domu. Klimatyzacja pozwala przede wszystkim na uzyskanie komfortowej temperatury oraz odpowiedniej wilgotności powietrza, a dodatkowo oczyszcza je i jonizuje.
         Ze względu na użycie nowoczesnych i antybakteryjnych materiałów nie ma już problemów z bakteriami i grzybami.
         Nad montażem klimatyzacji warto zastanowić się już na etapie projektowania własnego domu, aby uniknąć późniejszej niepotrzebnej przebudowy. Najczęstszym rodzajem klimatyzatorów, które instalujemy w domach są klimatyzatory typu multisplit. To urządzenie składające się z jednostki umieszczanej na zewnątrz oraz kilku jednostek montowanych wewnątrz. Ze względu na umiejscowienie klimatyzatory możemy podzielić na: ścienne, podsufitowe, przypodłogowe, okienne i stojące. Najpopularniejsze, najbardziej ciche i wydajne są klimatyzatory ścienne. Ze względu na dużą ilość producentów i modeli możemy liczyć na konkurencyjne ceny.
Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając klimatyzację:
– poziom hałasu,
– regulacja temperatury i nadmuchu,
– energooszczędność,
– moc klimatyzatora,
– dopasowanie do własnych potrzeb.KLIMATYZACJA W FIRMIE

klimatyzowana_sala_konferencyjna
klimatyzacja_w_firmie_wroclaw
klimatyzacja_sala_konferencyjna_montaz
           Obowiązkiem każdego właściciela firmy jest zapewnić odpowiednie warunki pracy. Ważnym czynnikiem gwarantującym wydajność pracowników jest optymalna temperatura w biurze, czy innym pomieszczeniu. Biorąc pod uwagę fakt, że klimat nam się ociepla coraz więcej biur, zakładów i firm decyduje się na założenie klimatyzacji. Pragniemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy profesjonalne doradztwo, montaż i serwis klimatyzacji.
Na rynku mamy szeroki wybór różnych systemów i typów. Zarówno małe, kilkuosobowe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa i zakłady znajdą coś odpowiedniego dla siebie. W małych pomieszczeniach można zamontować klimatyzację typu split (składa się z dwóch jednostek: wewnętrznej i zewnętrznej, ogrzewa lub chłodzi jedno pomieszczenie), albo zamówić przenośny klimatyzator, na który nie trzeba zezwolenia zarządcy budynku. Dla dużych powierzchni polecamy montaż klimatyzacji typu multisplit (do jednego urządzenia zewnętrznego podłączamy kilka wewnętrznych). W przypadku montażu klimatyzacji typu split i multisplit potrzebna jest zgoda administratora budynku lub spółdzielni.MONTAŻ KLIMATYZACJI

shutterstock_555972346
Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo i montaż klimatyzacji w mieszkaniu, domu, czy firmie. W swojej pracy kierujemy się kilkoma ważnymi zasadami:
– utrzymujemy stały kontakt z klientem,
– dotrzymujemy terminów,
– szukamy najlepszych rozwiązań,
– korzystamy ze sprawdzonych firm,
– pracujemy na atestowanym sprzęcie,
– stale podnosimy swoje kwalifikacje,
– przestrzegamy zasad BHP,
– dbamy o czystość wokół siebie.SERWIS KLIMATYZACJI

shutterstock_1498805078
         Aby klimatyzacja działała w pełni sprawnie należy ją regularnie serwisować. Unikniemy wtedy niepotrzebnych awarii i napraw z tym związanych. Serwis klimatyzacji pozwoli cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem bez zanieczyszczeń, grzybów i bakterii. W przypadku klimatyzacji zainstalowanej w mieszkaniu, domu lub firmie wystarczy robić to dwa razy w roku- w sezonie jesienno-zimowym i zimowo-wiosennym. Są jednak przypadki kiedy należy wykonywać ją częściej. Sytuacja ta dotyczy miejsc, w których klimatyzacja działa praktycznie bez przerwy, np. restauracje, sklepy całodobowe, czy stacje benzynowe.
Potrzebujesz serwisu, naprawy, bądź porady? Skontaktuj się z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami i umów na wizytę.

Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz

PANASONIC
HISENSE
EASY SMRT
ENERGY
MINI APLE PIE
FRESH MASTER
WINGS
KONSOLE
MULTI SPLIT
LG